GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS

rezultati 01

 Noslēdzies ikgadējais Ādažu novada Mākslu skolas organizētaisvizuālās mākslas konkurss GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS. Šī gada tēma – IEVĒROJAMAS PARSONĪBAS GAUJAS KRASTOS. Konkursa dalībnieki tika aicināti izpētīt kādi slaveni un ievērojami cilvēki ir dzīvojuši un dzīvo Gaujas upes krastos.

Šogad kopsummā tika iesūtīti 289 darbi no 39 Latvijas skolām.

Darbi tika vērtēti dalot trīs lielās grupās un četrās vecuma apakšgrupās – Vispārizglītojošās skolas, Mākslas skolas un Datorgrafikas darbi. Šogad žūrija ir piešķīrusi 36 godalgotas vietas un 9 atzinības. No sirds sveicam laureātus un sakām lielu paldies visiem konkursa dalībniekiem.

Visi konkursa dalībnieki un skolotāji tiek aicināti šogad pieslēgties laureātu apbalvošanai tiešraidē – 10.martā, plkst.16:00, Ādažu novada Mākslu skolas Facebook lapā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.