Ekskursija Cēsu pusē

Mācību gada noslēgumā Mākslas nodaļas 5. un 6. kursa audzēkņi devās ekskursijā uz Cēsu pusi. Ekskursiju sākām ainaviskajā Vienkoču parkā Līgatnē, kur vides objektus un parku veidojuši tā saimnieki- Rīgas Amatniecības vidusskolas absolventi. ĀNMS māksliniekiem bija iespēja darboties Dūceņu un rotu veidošanas darbnīcās. Tālāk devāmies uz Cēsīm, kur viesojāmies Cēsu pilsētas mākslas skolā. Tur šobrīd bija apskatāma audzēkņu pusgada darbu SKATES ekspozīcija. jauniešiem un arī pedagogiem šī bija lieliska iespēja iepazīties ar mācību procesu, dažādajiem uzdevumiem un izmantotajiem materiāliem, kas ir atšķirīgi no ierastās vides un mācību pieredzes Ādažos. Iespaidiem bagāto dienu noslēdzām ar Svētavota apmeklējumu. Svētavota dabas parkā noklausījāmies viedās saimnieces stāstu par Svētavota vēsturi un noslēpumiem apvīto leģendu, uzzinājām par ūdens īpašajām vērtībām, kā arī bija iespēja veikt rituālu.

Ekskursija uz Cēsu pusi