Martas Balodes "VAKARA NOSKAŅAS"

25.maijā, plkst. 18:00, Carnikavas pamatskolas Multizālē norisināsies Martas Balodes klaviermūzikas solo koncerts "VAKARA NOSKAŅAS".
 
Marta šobrīd studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā prof. Sergeja Osokina klasē un ir klavierspēles pedagogs Ādažu novada Mākslu skolā. Koncertā "VAKARA NOSKAŅAS" Marta izpildīs savu diplomeksāmena programmu, beidzot bakalaura studijas mūzikas akadēmijā. Vakara gaitā daba sastapsies ar cilvēku, un mūzika uzburs visdažādākās noskaņas - gan pilnīgu mieru, trauslumu, gan nepārvaramu spēku un varenību. Koncertā tiks atskaņota L.van Bēthovena, K. Debisī, A. Šnitkes un J.Vītola klaviermūzika.
 
Līdz šim Marta ir papildinājusies pie profesoriem Niklas Sivelöv, Niklas Pokki, Steven Osborne, Roland Kruger, kā arī guvusi vērtīgu pieredzi Erasmus studijās Antverpenē pie prof. Eliane Rodrigues. Marta ir veiksmīgi piedalījusies un guvusi atzinību gan starptautiskos, gan valsts mēroga konkursos.
 
Uz tikšanos koncertā!
 
Marta Balode afiša web