Sniegavīra deguns

Esam radoši un aktīvi arī pavasara brīvlaikā!

Š.g.14.martā Ādažu Kultūras centra lielajā zālē un Carnikavas pamatskolas multizālē, tika izrādīta muzikāla izrāde “Sniegavīra deguns”. Ādažu novada Mākslu skolas pedagogi un audzēkņi aicināja Ādažu novada pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņus, nākamā gada pirmklasniekus, iepazīt mūzikas, mākslas un dejas nodaļas caur dažādiem priekšnesumiem.

Paldies PII “Strautiņam”, “Mežavēji”, “Patnis”, “Riekstiņš”, “Piejūra”, “Pasaku valstība” par lielo atsaucību.

ĀNMS pedagogiem un audzēkņiem par radošo iesaisti un māksliniecei Ilzei Raudiņai par skaistajām gleznām.

29. maijā gaidīsim topošos pirmklasniekus uz iestājpārbaudījumiem ĀNMS.

snow1

snow2

snow3

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.