Izskanējuši koncerti "Pirmie soļi mākslās"

Aizvadītajā nedēļā Ādažu KC Ceriņu zālē norisinājās koncerti “Pirmie soļi mākslās” ar noslēguma koncertu un mākslas darbu izstādi Carnikavas pamatskolas Multizālē. Ar dažādiem muzikāliem un dejas priekšnesumiem koncertā piedalījās 1. klašu audzēkņi.
ĀNMS pirmā stāva foajē apskatāmi mākslas nodaļas 1. klašu audzēkņu darbi.
Vēlam panākumus, radošumu un enerģiju dalībai turpmākajos koncertos un izstādēs jaunajiem māksliniekiem!
 
Liels paldies pedagogiem un audzēkņu vecākiem!
 
1ie
 
1ie 1
 
Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.