ĀNMS laureāti

Noslēdzies ikgadējais Ādažu novada Mākslu skolas organizētaisvizuālās mākslas konkurss GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS. Šī gada tēma – IEVĒROJAMAS PARSONĪBAS GAUJAS KRASTOS. Konkursa dalībnieki tika aicināti izpētīt kādi slaveni un ievērojami ir dzīvojuši un dzīvo Gaujas upes krastos.

Arī mūsu skolas audzēkņi ir guvuši atzinību konkursā GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS.

No sirds sveicam:

SNIEDZE POZŅAKA –1.vieta Jaunākajā vecuma grupā,

VENDIJA GUDERMANE –2.vieta Vidējā vecuma grupā,

RAIVO KUBULIŅŠ –2.vieta Vidējā vecuma grupā,

DOMINIKA FORSTA –3.vieta Vidējā vecuma grupā,

ALMA VĪBA –3.vieta Vidējā vecuma grupā,

LĀSMA VAIROGA –1.vieta Datorgrafikas darbu kategorijā,

PAULA LAICĀNE –3.vieta Datorgrafikas darbu kategorijā.

 

Paldies skolotājām Veronikai Plaudei, Sandai Fārenhorstei, Janai Plankājai un Annijai Kokorevičai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.