Emīla Rubuļa radošais gads

Emīlam Rubulim šis ir bijis interesants un radošs gads, jo debitēja kā solists vairākos koncertos Rīgā, Siguldā, Ogrē, Jelgavā un Ulbrokā. Koncertos ar nosaukumu  ,,Trīs Raimondi“ kopā ar Raimondu Paulu, Raimondu Ozolu un Raimondu Macatu, kuros spēlēja arī  ģitārists Mārcis Auziņš, Ainis Zavackis un Oskars Sproģis, uzstajās arī Ādažu novada Mākslu skolas vijoļspēles audzēknis Emīls Rubulis, kas izpelnījās lielas skatītāju ovācijas. Novēlēsim Emīlam panākumus un nenogurstošu interesi vijoļspēles apguves procesos! 
 
Liels paldies skolotājai Dainai un Emīla vecākiem!
 
ER
 
 
Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.