Aizvadīts dejas nodaļas mācību koncerts

Šī gada 19. decembrī Ādažu Kultūras centra Lielajā zālē tika aizvadīts dejas nodaļas mācību koncerts, kurā piedalījās visi dejas nodaļas audzēkņi.

Koncertā kopumā tika izdejotas 15 dejas sākot ar latviešu tautas deju, folk stila deju, laikmetīgās dejas un stepa dejas. Starp deju priekšnesumiem skolotājas stāstīja par iedvesmu un ideju kā radusies katra horeogrāfija, par to kā bērni apguvuši deju soļus, par prieku un noskaņu dejas mācoties. Sakām lielu paldies visiem koncerta dalībniekiem, vecākiem, dejas nodaļas atbalstītājiem! Īpaši liels prieks par 1. klašu audzēkņiem, kuriem šis bija pirmais koncerts uz lielās skatuves!

Paldies brīnišķīgajām dejas nodaļas skolotājām: Baibai Miķelsonei, Karīnai Lapšinai, Laurai Jasmanei un nodaļas vadītājai Agnesei Ferri-Navarro.

Sirsnīgs paldies Jānim Pekelim un Kārlim Glavānam par tehniskās bāzes nodrošināšanu un foto mirkļu iemūžināšanu!

Gaišus un priekpilnus svētkus vēlot, ĀNMS dejas nodaļas radošais kolektīvs!

IMG 3290

IMG 3355

IMG 3376

IMG 3296

IMG 3380

IMG 3419