Jautrie Ziemassvētki Ādažos!

Skanīgi un dzidriem smiekliem skanot, Ziemassvētkus ieskandināja ĀMMS Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļa – 13. decembrī izskanēja ikgadējais nodaļas Ziemassvētku koncerts.
Atbildīgi un ar lielu centību savus priekšnesumus atskaņoja jaunie mūziķi – flautisti, klarnetisti, eifonisti, trompetisti, saksofonisti un sitaminstrumentālisti, uzstājoties gan ar solo skaņdarbiem, gan muzicējot ansambļos – duetos, kvartetos un pat korī!
Mūsu čaklie audzēkņi ne tikai muzicēja, bet iejutās arī pasākumu vadītāju lomās – lielu paldies sakām Ernestam un Renāram!
Koncertu apciemoja un bērnus sajūsmināja dažādi pasaku tēli - smejošā sieviete, ragana, rūķis un pat Ziemassvētku vecītis!
Lielu paldies sakām bērniem un viņu pedagogiem: Jeļenai Kovaļenko - Bebrišai, Kārlim Glavānam, Aivaram Osītim, Vinetai Daugavvanagai – Vanagai, Martai Markevičai-Blažēvičai un koncertmeistarēm Ivetai Gudrajai, Agnesei Prokofjevai un Jeļenai Kovaļoneko – Bebrišai.
 
rsz 1img 1769
Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.