Mūsdienu klasika

Decembra sākumā Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā, notika VI starptautiskais pianistu konkurss “Mūsdienu klasika”. Ādažu novada Mākslu skolu A grupā pārstāvēja Marta Eglīte, B grupā Bernards Brieze, Una Ločmele un Anqi Wu.

Konkursu vērtēja prestīža žūrija: pianiste Agnese Egliņa, PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolas klavieru nodaļas vadītājs Rūdolfs Vanks un ukraiņu pianists Arturs Ņikuļins (Artur Nikulin).

Apveicam Anqi Wu ar izcīnīto 3.vietu B grupā!

Visi audzēkņi saņēma arī pateicību par veiksmīgu piedalīšanos. Dažiem no mūsu skolas audzēkņiem šī bija pirmā konkursu pieredze. 

Sakām lielu paldies audzēkņiem un pedagogiem Nelli Tarasovai, Dacei Rīsmanei-Gaiķēnai un Līgai Dejus par ieguldīto darbu!

M1

rsz m2

M3

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.