2.vieta stikla mākslas konkursā

Par godu 190 gadu jubilejai jaunlatvietim Jurim Alunānam, Krišjāņa Barona muzejā norisinās ikgadējais konkurss jauniešiem no visas Latvijas, kuri veido darbus stikla tehnikās. Katru gadu stikla konkursos aktualizē nozīmīgas latviešu kultūras personības, kas devušas ar savu radošo un darba dzīvi lielu ieguldījumu latviešu kultūrā. Arī šogad ĀNMS audzēkņi piedalījās konkursā, gūstot panākumus.

Sveicam mūsu audzēkni Darju Borisovu ar iegūto 2.vietu!

WhatsApp Image 2022 12 15 at 12.50.38

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.