Panākumi konkursā "Nāc sadziedāt"

4. martā Rīgas Stradiņa universitātes aulā notika jauno vokālistu konkurss "Nāc sadziedāt!". Tajā piedalījās mūsu skolas 5. vijoles klases audzēkne Katrīna Zvirbule, kura fakultatīvi apgūst dziedāšanu pie skolotājas Igetas Ozoliņas. Meitene izpildīja Eponīnes dziedājumu "I am not that girl" no pasaulslavenā mūzikla "Les miserables", iejūtoties varones saturiskajā un vizuālajā tēlā.

Konkursantus vērtēja nopietna žūrija - ģitārists un producents Aivars Hermanis, operdziedātāja Sonora Vaice, grupas "Dzelzs vilks" bundzinieks Mārcis Judzis, pianists Andrejs Osokins, mūziķis un producents Reinis Sējāns. Vecuma grupā no 10 - 14 gadiem Katrīnai bija liela konkurence - 34 dziedātāji. Šoreiz Katrīna saņēma 2. pakāpes diplomu, un atzina, ka dalība konkursā bijusi lieliska pieredze, kas pašai nesusi gandarījumu un vēlmi nodarboties ar dziedāšanu arī turpmāk.

Paldies skolotājai Igetai Ozoliņai par sagatavošanu konkursam un vecākiem par atbalstu!

Lepojamies un apsveicam Katrīnu!

nac sadz