PAR SKOLU

2022. gadā divas radošas skolas – Ādažu Mākslas un mūzikas skola un Carnikavas Mūzikas un mākslas skola kļuva par vienotu ģimeni – ĀDAŽU NOVADA MĀKSLU SKOLU. No katras skolas pārņemot to labāko, ko mēs kā vienotā skola varam sniegt mūsu esošajiem un topošajiem audzēkņiem. Ādažu novada Mākslu skola izceļ personības, radošumu un komandas garu. Vēlamies, lai ikkatra maza vai liela sirsniņa jūtas gaidīta.

Viens novads, viena skola – divi mācību punkti – Ādažos un Carnikavā. Jaunie topošie mākslinieki – Mūzikas, Mākslas vai Dejas programmas var apgūt tuvāk savai dzīvesvietai. Skolas kopējo garu uztur skolotāji, jo bērni ir tie, kas viņus iedvesmo! Radot pašiem, mācot radīt mākslu, ieraudzīt ikdienišķajā neikdienišķo! Tie esam MĒS. Turpināsim. Un augsim.

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.